Zaznacz stronę

Hotel w Rewalu

Polskie wybrzeże z roku na rok przyciąga coraz więcej turystów. Hotele blisko morza są najbardziej oblegane i pożądane przez odwiedzających. Podczas wakacji dużym zainteresowaniem cieszą się hotele rodzinne nad morzem. Pozwalają szybko dotrzeć na plaże z niezbędnym ekwipunkiem dla wszystkich członków rodziny. W skład Gryt Tour wchodzą trzy obiekty: Jantar, Amber oraz Willa Dana. Hotele położone są w atrakcyjnej okolicy, w bliskiej odległości od centrum Rewala, gdzie znajdziesz klimatyczne knajpki oraz stragany. Hotel w Rewalu z basenem to obiekt którego szukasz? Sprawdź ofertę Gryf Tour. Nawet podczas deszczowego dnia, zadbamy o rozrywkę dla całej rodziny. Jeżeli chcesz się zrelaksować, wybierz obiekt lub hotel nad samym morzem z jacuzzi i zabiegami spa. Nasze kompleksy to zdecydowanie wyjątkowe miejsca o wysokim standardzie, których nie jest za wiele w miejscowości Rewal.

Hotel w Rewalu blisko morza – piękne widoki

Grupa Gryf Tour oferuje pobyt w trzech obiektach w Rewalu, które znajdują się w bliskiej odległości od morza. Plaża jest główną atrakcją tej miejscowości. Jest bardzo czysta, szeroka i piaszczysta. Nadmorski krajobraz Rewala oferuje piękną plażę, klify oraz wydmy. Hotele blisko morza cieszą się bardzo dużą popularnością, szczególnie w okresie letnim. Plażowanie nad polskim morzem zaczyna się już od wczesnych godzin porannych. Hotele w Rewalu zlokalizowane niedaleko wybrzeża umożliwiają szybkie dotarcie na miejsce i zajęcie miejsca blisko wody. Do korzyści możemy również zaliczyć możliwość szybkiego powrotu do hotelu w każdym momencie. Ułatwia to również zabranie na plażę wszystkich potrzebnych rzeczy np. leżaków, parawanu czy parasola. Bliska odległość od morza pozwala również na kontrolowanie dzieci, które przebywają na plaży. Niektóre z naszych obiektów znajdują się nad samym morzem np. Jantar w Rewalu. Dostępne są również apartamenty i pokoje z widokiem na morze! Popołudniowa kawa w takim miejscu to idealny sposób na relaks.

Pokoje z widokiem na morze

Hotel z atrakcjami dla dzieci i basenem

Podczas rodzinnych wakacji z dziećmi, ważnym aspektem są różnego rodzaju atrakcje, które sprawią, że Twoje dziecko nie będzie się nudzić. Szukając hoteli rodzinnych nad morzem sprawdź również obiekty Gryf Tour. Znajdziesz u nas podgrzewane baseny oraz place zabaw, które pozwolą aktywnie spędzić czas. Basen to nie wszystko! Dla naszych gości oferujemy również strefę SPA, gdzie możesz się zrelaksować, skorzystać z jacuzzi lub suchej sauny. Wszystkie pokoje w Gryf Tour wyposażone są w telewizory, wifi czy sprzęt plażowy, który możesz zabrać ze sobą. Wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi znajdziesz na plaży, która znajduje się w niedalekiej odległości od naszego hotelu. Szczególnie w okresie letnim dostępne są dmuchańce, zjeżdżalnie, a nawet wypożyczalnie skuterów wodnych. Często organizowane są turnieje sportowe, dlatego z pewnością nie będziesz się u nas nudził!

Hotel z basenem 

Kompleksy i hotele rodzinne nad morzem

Obiekty grupy Gryf Tour położone są w malowniczej, spokojnej okolicy, która jest idealnym miejscem na wypoczynek dla całej rodziny. Bliska odległość kompleksu od centrum Rewala pozwala na korzystanie z wielu atrakcji. Wraz z rodziną możesz udać się do Amfiteatru lub spędzić czas w Parku Wieloryba. Sercem miejscowości Rewal jest deptak, gdzie znajduje się większość straganów, restauracji i smażalni ryb. W naszych obiektach oferujemy pokoje oraz apartamenty 1, 2, 3 osobowe, a także przestronne pokoje 2+2, dla rodzin z dziećmi. Dla młodszych oferujemy baseny, natomiast dla dorosłych strefę spa wraz z zabiegami i masażami.

Atrakcyjna oferta

Stale staramy się rozwijać naszą ofertę i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych gości. Komfortowe pokoje, parking dla gości, miła obsługa, czyste pokoje i apartamenty to tylko niektóre z naszych zalet! Zapraszamy do wypoczynku w spokojnej miejscowości Rewal w jednym z obiektów Gryf Tour z licznymi atrakcjami dla rodzin wraz z dziećmi i pokojami z widokiem na morze.

Zobacz również: domki w Rewalu i domki nad morzem