Zaznacz stronę

Domki w Rewalu

Rewal to miejscowość położona nad morzem, która oprócz malowniczej plaży oferuje turystom wiele atrakcji. Rodziny z dziećmi mogą odwiedzić m.in. Park Wieloryba, Bajkową Chatę czy kompleks sportowy. Domki w Rewalu blisko morza to te najczęściej rezerwowane przez odwiedzających polskie wybrzeże. Gryftour oferuje domki letniskowe w odległości 80 metrów od plaży. Jest to duże udogodnienie z uwagi na ilość rzeczy, którą z reguły bierzemy ze sobą do plażowania. Parasol, leżaki czy parawan nie będą trudne do przeniesienia.

Domki letniskowe – wygoda i prywatność

Domki w Rewalu są idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na intymności i własnej przestrzeni. Hotele w okresie letnim są często zatłoczone i głośne, co uniemożliwia relaks niektórym turystom. Domki do wynajęcia to propozycja dla osób ceniących sobie spokój, a także dla rodzin z dziećmi. Oferowane domki letniskowe w Rewalu posiadają aneks kuchenny, dzięki któremu możesz przygotować dowolny posiłek. W każdym domku znajdziesz łazienkę, telewizor oraz sprzęt niezbędny do plażowania. Do dyspozycji naszych gości oddajemy domki w rewalu blisko morza dla 3,4 lub 5 osób.

Domki w Rewalu

Domki do wynajęcia z basenem

Atrakcyjne domki w Rewalu zapewniają rozrywkę nawet wtedy, gdy temperatura nie sprzyja kąpielom w morzu. Oferujemy naszym gościom dostęp do ogrzewanego basenu! Do dyspozycji dzieci oddajemy plac zabaw, a w cieplejsze dni i wieczory miejsce do zrobienia ogniska lub grillowania.

Zapraszamy do skorzystania z domków w Rewalu, w których spędzisz miłe wakacje z dala od zgiełku i zatłoczonego hotelu! Zarezerwuj miejsce razem z Gryftour i ciesz się udanym urlopem z dziećmi i przyjaciółmi.

Sprawdź również: Hotel w Rewalu