Zaznacz stronę

Domki w Rewalu

Rewal to miejscowość położona nad morzem, która oprócz malowniczej plaży oferuje turystom wiele atrakcji. Rodziny z dziećmi mogą odwiedzić m.in. Park Wieloryba, Bajkową Chatę czy kompleks sportowy. Domki w Rewalu blisko morza to te najczęściej rezerwowane przez odwiedzających polskie wybrzeże. Gryftour oferuje domki letniskowe w odległości 80 metrów od plaży. Jest to duże udogodnienie z uwagi na ilość rzeczy, którą z reguły bierzemy ze sobą do plażowania. Parasol, leżaki czy parawan nie będą trudne do przeniesienia.

Domki letniskowe – wygoda i prywatność

Domki w Rewalu są idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na intymności i własnej przestrzeni. Hotele w okresie letnim są często zatłoczone i głośne, co uniemożliwia relaks niektórym turystom. Domki do wynajęcia to propozycja dla osób ceniących sobie spokój, a także dla rodzin z dziećmi. Oferowane domki letniskowe w Rewalu posiadają aneks kuchenny, dzięki któremu możesz przygotować dowolny posiłek. W każdym domku znajdziesz łazienkę, telewizor oraz sprzęt niezbędny do plażowania. Do dyspozycji naszych gości oddajemy domki w rewalu blisko morza dla 3,4 lub 5 osób.

Domki w Rewalu

Domki do wynajęcia z basenem

Atrakcyjne domki w Rewalu zapewniają rozrywkę nawet wtedy, gdy temperatura nie sprzyja kąpielom w morzu. Oferujemy naszym gościom dostęp do ogrzewanego basenu! Do dyspozycji dzieci oddajemy plac zabaw, a w cieplejsze dni i wieczory miejsce do zrobienia ogniska lub grillowania.

Rewal domki z basenem blisko plaży

Komfortowe domki w miejscowości Rewal, znajdują się 80 m od morza. Lokalizacja blisko morza sprawia, że są one najchętniej wybierane wśród turystów. Nasze domki posiadają plac zabaw dla dzieci czy podgrzewany basen. Amber to obiekt położony blisko morza, co ułatwia plażowanie całą rodziną. W niedalekiej odległości od ośrodka, znajdziesz wypożyczalnię rowerów, sprzętu plażowego czy innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy do domków w Rewalu w atrakcyjnych cenach blisko morza!

Zapraszamy do skorzystania z domków w Rewalu, w których spędzisz miłe wakacje z dala od zgiełku i zatłoczonego hotelu czy innych ośrodków wypoczynkowych! Zarezerwuj miejsce razem z Gryftour i ciesz się udanym urlopem z dziećmi i przyjaciółmi blisko morza.

Sprawdź również: Hotel w Rewalu